Przeszczep włosów w Turcji

Medyczna turystyka to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć zdrowie z podróżami. Wprawdzie w przypadku ciężkiego zachorowania raczej nie da się mówić o relaksie, ale przeszczep włosów nie jest poważnym zabiegiem, dlatego spokojnie można to połączyć. Jest to jeden z powodów, dla których warto wybrać Turcję jako miejsce docelowe na przeszczep włosów metodą FUE. Jakie jeszcze zalety można wyróżnić? Przede wszystkim w klinice w Turcji cena jest dużo niższa. Zabieg może kosztować nawet 5 razy mniej niż w porównaniu do cen w Polsce! Nie tylko koszty samej procedury są niższe, ale także w tej cenie otrzymuje się także zwykle zakwaterowanie, wyżywienie i produkty niezbędne do pielęgnacji włosów. Jeśli zatem wypadanie włosów to twój problem i myślisz o przeszczepie włosów, zdecyduj się na przeszczep włosów FUE w topowej klinice w Turcji! Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, zapraszamy do lektury.

1. Przeszczep włosów Turcja – jak się przygotować?

2. Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

3. Jak przebiega proces transplantacji włosów

4. Przeszczep włosów – efekty

Przeszczep włosów Turcja – jak się przygotować?

Turcja i przeszczep włosów – czy to dobre rozwiązanie? Interesuje cię transplantacja włosów? Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu przeszczepu włosów, warto zdecydować się na wyjazd zorganizowany. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Dostępne są oczywiście różne pakiety, związane z zabiegiem, zatem na co zwracać uwagę? Przydatne elementy to z pewnością zapewnione ubezpieczenie, a także opieka podczas lotu, pobytu w Turcji i całego zabiegu, a także rekonwalescencji. Poza tym zapewnione są loty, dojazdy, a także zakwaterowanie. Dzięki temu nie trzeba stresować się całą logistyką i można skupić się na przygotowaniu do zabiegu. Tureckim specjalistom zaufały już tysiące osób. Tamtejsze kliniki są liderem, jeśli chodzi o przeszczepy włosów.

Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

Zastanawiasz się, na czym polega proces związany z przeszczepem włosów? Transplantacja włosów to nie jest procedura chemiczna. Nie stanowi także ingerencji w naturalne procesy organizmu. Polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z tyłu głowy, a także jeśli to konieczne z boku i przeniesieniu ich do miejsca, które narażone jest na łysienie. Jest kilka metod wykonywania zabiegu. Transplantacja włosów FUE to metoda wykorzystywana najczęściej. Jednak w zależności od typu łysienia, a także płci, można wybrać także drugą metodę DHI. Przeszczep FUE nie tworzy żadnych blizn, a także nie pozostawia nieestetycznych śladów.

Jak przebiega proces transplantacji włosów

Jak przebiega przeszczep włosów w Turcji? Dzieli się na kilka etapów.

1. Wylot z wybranego lotniska.

2. Po przylocie do Turcji czeka na ciebie kierowca, który zawiezie cię do luksusowego hotelu, gdzie możesz odpocząć.

3. Następnego dnia zostajesz przewieziony do kliniki, gdzie odbywa się konsultacja, a także uiszcza się płatność.

4. Następnie następuje zabieg transplantacji włosów, który trwa od 7 do 9 godzin. Bez obaw – w trakcie możesz liczyć na przerwę i pyszny lunch.

5. Po zabiegu otrzymujesz wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów.

6. Następnego dnia wracasz do kliniki na zdjęcie opatrunku.

Przeszczep włosów – efekty

Efekty przeszczepu włosów są zniewalające. Włosy wyglądają naturalnie, są bujne i piękne. Wraz z upływem czasu efekt jest jeszcze lepszy, bo włosy ulegają zagęszczeniu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a dodatkowo odbywa się w bardzo komfortowych warunkach, pod okiem najlepszych specjalistów.